آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

گرسپانیا(بازرگانی عبادی)

گرسپانیا یک شرکت بین المللی تولید سرامیک است، که در تولید مجموعه هایی با مشخصات نوین فنی و همچنین طراحی های خلاقانه برش لبه خودنمایی می کند.گرسپانیا ترکیبی است از سرمایه گذاری مداوم در افزایش بهبود فرآیند ساخت، و سازگاری مستمر در جهت آخرین پیشرفت ها ی طراحی، و توجه ماندگار به"سازگاری با محیط زیست" ، که همه ی اینهامهر تاییدی است تا نشانه ی نام تجاری گرسپانیا به عنوان یک پیشرو در بازار جهانی در طول 40 سال گذشته بدرخشد.
امکانات دسترسی به محصولات گرسپانیا نا محدود هستند؛: از ایده هایی برای افرادی که به دنبال لمس ویژگی و سبک منحصر به فرد برای خانه های خود هستندگرفته تا راه حل های فنی برای حرفه ای های دخیل در پروژه های بزرگ ساختمانی.
گرسپانیا دارای سه کارخانه می باشد که با ترکیب کردن هنر و تکنولوژی مدرن به پیشرفته ترین فرآیندها برای تولید کاشی های کف پرسلان ، کاشی دیوار بدنه سفید و ورقه های قالب بزرگ پرسلان تا سایز 120*360 در ضخامت های مختلف مجهز شده است.علاوه بر امکانات تولیدی اش، گرسپانیا دارای دو مرکز خدمات در سانتیاگو د کامپوستلا و گرانادا در اسپانیا می باشد.همچنین این شرکت دارای 5 زیر مجموعه که به عنوان مرکز توزیع در کشورهای استراتژیک اروپا شامل فرانسه، ایتالیا، هلند، لهستان و بریتانیا است.
امروزه نزدیک به 40 سال است که گرسپانیا به تولید ادامه می دهد و رو به سوی آینده در حرکت است.
COMPANY
Grespania is an international ceramic manufacturing company, producing collections which boast both innovative technical properties as well as innovative cutting edge designs. A combination of ongoing investment in further improving the manufacturing process, continual adaption to latest advances in design, and a permanent concern for the ‘good of the environment’ have all helped ‘stamp’ the Grespania brand as a global market leader for the past 40 years.

The possibilities within the Grespania product range are endless: from ideas for those seeking a touch of personality and unique style for their homes, to technical solutions for professionals involved in the most exciting building projects.

Grespania has three factories all equipped with state-of-the-art technology and the most advanced processes for the production of porcelain floor tiles, white body wall tiles and large format porcelain slabs up to 120x360 in size in varying thicknesses.

In addition to its production facilities Grespania has two service centres in Santiago de Compostela and Granada in Spain. The company also has 5 subsidiaries companies serving as distribution hubs in strategic European countries: France, Italy, the Netherlands, Poland and the UK.

Today, close to 40 years on, Grespania continues to build and look towards the future.
مشخصات کلی

گرسپانیا(بازرگانی عبادی)

  • شرکت بازرگانی
  • نمایندگی

                  محصولات خاص:    H&C TILE  


 
کاشی های خودتمیز شونده

کاشی های خود تمیز شونده در نتیجه استفاده از فن آوری HYDROTECT در صنعت سرامیک پدید آمده اند . HYDROTECTیک پوشش اکسید تیتانیوم است که به کاهش آلودگی محیط زیست کمک می کند و به مواد سرامیکی خواصی چون خود تمیز شونده، ضد باکتری و دفع بوی نامطبوع را می دهد.
قرار گرفتن اکسید تیتانیوم در برابر اشعه ماورابنفش باعث ایجاد یک واکنش فتوکاتالیستی می شود که این واکنش مولد اکسیژن فعال است و به سبب آن گردو خاک به اجزاء کوچکتر و ذراتی با چسبندگی کمتر تبدیل می شوند ، با توجه به خواص آبدوستی کاشی های خود تمیز شونده ، آب بر روی سطح به صورت یکنواخت پراکنده می شود و به موجب آن پاک شدن و از بین رفتن ذرات گردوخاک را ممکن می گردد.
زمانی که سطح کاشی های خود تمیز شونده در معرض نور آفتاب قرار می گیرند ، لایه نازکی از اکسیژن فعال O2-OH تولید می کنندکه باعث کاهش نگهدارندگی اکستاتیکی ، استاتیک ذرات گردوخاک موجود در هوا می شود.
اکسیژن فعال ذرات خاک را به اجزاء کوچکتر می شکند،در نتیجه ظرفیت –قدرت چسبندگی آن را کاهش می دهد.
خاصیت منحصر به فرد آب دوستی کاشی های خود تمیز شونده ، حتی توزیع آب
و لایه ای از گردو خاک را بر روی سطح مواد سرامیکی ممکن می سازد ، کشش آب باعث از بین رفتن گردو خاک می شود.


آنتی باکتریال
یکی از مشکلات اصلی که امروزه برای محیط زیست و مردم وجود دارد آلودگی محیط زیست به دلیل حضور اکسیدهای نیتروژن (اکسید نیتروژن ) تولید شده توسط وسایل نقلیه و فرآیندهای خاص صنعتی است .
کاشی های نمای خود تمیز شونده یک عامل کلیدی از بین بردن ترکیبات آلوده در هوا به حساب می آیند.
به لطف خواص فتوکاتالیستی اکسید تیتانیوم کاشی های نمای خود تمیز شونده ، اکسیژن فعال آزاد می کنند که به موجب آن NOX به NO3 تبدیل میشود. حذف NO3 از نما زمانی رخ می دهد که آب باران به سطح کاشی برخورد می کند .


تهران.میدان ونک.خ ملاصدرا.خ شیراز جنوبی.پایین تر از بن بست فلاحی پلاک 30/2

www.grespania.ir

محصولات و خدمات

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۴۲ نفر
۱,۷۶۵,۷۴۲ نفر
۱,۴۶۵ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map